Dámska spodná bielizeň Pruhovaná

Zoradiť Odporúčame: Produkty sú zoradené podľa dátumu pridania tovaru zostupne. Produkty, ktoré nie sú skladom, sú zaradené na konci. V tejto sekcii majú niektoré produkty nastavené umiestnenie na konkrétnych pozíciách.

7 produktov
Značka
Cena
Farba
Kolekcia

Zoznam je obmezený na

Zmazať filtry

Dámske spodné prádlo, z ktorých si vyberiete každú ženu. Podprsenky i bezešvé podprsenky a dámske spodné prádlo pre každodenné nosenie Vám prinášame od viac ako dvadsiatich výrobcov.

Firma TIMO vyrába a predáva dámske spodné prádlo a pánske spodné prádlo. Podprsenky veľostí A - L (bez kostice, s kosticí, vyztužené, zmenšovacie, gelové, moldované a lakované). Dále ponúkajú plavky, taniere, materské prádlo, podprsenky, košilky a pančuchy, tanga, telo, korzety, saténovú, nočné prádlo, pyžamy, župany, prosté brasy a plavky. Špecializuje sa na veľké veľkosti. Během roku nabízí 3 nové kolekcie (jarné, letné a vianočné).

Triola, výrobca kvalitného dámského spodného prádla a plavek. V súčasnosti navrhujeme a vyrábame prádlo v dvoch vlastných značkách - TRIOLA a Charme. Na našom trhu sú našou kolekciou synonymom dokonalosti, kvality, funkčnosti a módnosti. Ako jeden z mála výrobcov ponúkame prádlo i pre veľké veľkosti - do veľkosti H a I.

Andrie, spodná bielizeň so značkou Andrie je na trhu už od roku 1994. Od začiatku sa snažia počúvať názory a prianie zákazníkov a prenášať maximálnu starostlivosť do svojich výrobkov. Preto pri výrobe nových vzorov používa najnovšie materiály vhodné na výrobu spodnej bielizne (kalkotky, trenkoslipy, trenky, podprsenky, boxerky) a kladie veľký dôraz na kvalitu svojich tovarov. V súčasnosti patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov spodného prádla na český trh.

SiéLei, italské spodné prádlo a plavky. Podprsenky, kalhotky, brazilky, tanga, korzety, súpravy a plavky nesúce značku SiéLei prináša radosť zákazníkom po celom svete niekoľko desiatok let. Mimo stálé ponuky základných radov podprseniek, kalhot a tiel SiéLei si môžete objednať aj z limitovaných kolekcií kufríkov, ktoré doplnia váš šatník v sezónnych farbách podväzkov.

Prihlásenie

Alebo rýchle prihlásenie

Zabudli ste heslo? Pošleme Vám nové.

Ste tu prvý krát? Vytvorte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst