Pre správne fungovanie nášho e-shopu www.moda-pradlo.cz musíme spracovávať niektoré vaše osobné údaje. Správcom osobných údajov vo vzťahu k tomuto e-shopu je Lucia Víchová Kovářová. Všetky informácie týkajúce sa tohto subjektu nájdete na stránke kontakty.

Vaše osobné údaje spracovávame na nasledujúce účely:

  • Vybavenie objednávky a riešenie prípadných reklamácií
  • Aby sme Vám mohli odoslať objednávku a zaistiť bezproblémové vyriešenie vašich prípadných otázok či reklamácií, spracovávame vaše meno a priezvisko, doručovacia a korešpondenčnú adresu, e-mail, telefónne číslo, číslo bankového účtu (platba iba prevodom alebo pri reklamácii), objednaný tovar a jeho cenu .
  • Právnym dôvodom tohto spracovania je plnenie obchodnej zmluvy, ktorá bola uzatvorená dobrovoľne a bez nátlaku. Uvedené osobné údaje s týmto cieľom spracovávame po dobu 5 rokov.
  • Zasielanie newsletteru a obchodných ponúk. Aby sme Vás mohli informovať o aktuálnych ponukách a zľavách, spracovávame vaše meno a priezvisko, e-mailovú adresu. Právnym dôvodom tohto spracovania je Váš súhlas, ktorý nám poskytujete pri vyplnení registračného formulára a ktorý môžete kedykoľvek odvolať.
  • Pre lepšiu kvalitu našich služieb spolupracujeme s niektorými spracovateľmi, ktorým môžu byť vaše dáta sprístupnená. K sprístupneniu dochádza výlučne v súvislosti so službami nášho e-shopu a iba v nevyhnutnom rozsahu. Týmito spracovateľovi sú: (Google, Zoznam, Mailerlite (newslettre), ThePay (online platobná brána), Heureka, Glami)

Prihlásenie

Alebo rýchle prihlásenie

Zabudli ste heslo? Pošleme Vám nové.

Ste tu prvý krát? Vytvorte si nový účet.

Kontaktujte nás

Načíst